FFaq

Nie jest to konieczne, ale ze względu na komfort naszych klientek warto się umówić na konkretny dzień i godzinę.

Pierwsza miara na ogół trwa około godziny.

Suknię ślubną zamawia się na wymiar, na podstawie mierzonego modelu, z możliwością zmiany koloru i elementów wykończenia. W okresie wyprzedażowym sprzedajemy suknie z bieżącej kolekcji z salonu, w bardzo korzystnych cenach.

Warto zacząć poszukiwania swojej wymarzonej kreacji na około 6 miesięcy przed planowaną uroczystością, a minimalny termin składania zamówienia to 3 miesiące przed ślubem.

Podczas zamówienia podpisujemy umowę w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach. Umowa wiążę się z wpłaceniem zadatku w wysokości około 30% wartości sukni.

Tak, w naszym salonie w Toruniu akceptujemy płatność gotówką i kartą płatniczą. Nie przyjmujemy płatności przelewem na konto bankowe.

Posiadamy duży wybór pasujących do naszych sukien dodatków. Oferujemy biżuterię, welony, stroiki, okrycia wierzchnie, bolerka, kominy ślubne i szale. Nie prowadzimy sprzedaży obuwia i bielizny ślubnej.

W naszym salonie w Toruniu istnieje możliwość wypożyczenia każdego modelu z salonu. Cena wypożyczenia zawiera koszt dopasowania i poprawek wybranej sukni.

Tak, jesteśmy bardzo otwarci i elastyczni w kwestii zmian. W sukniach można  zmienić koronki, zdobienia, rodzaj dekoltu i zapięcia itp. Wyjątkiem są suknie z kolekcji Papilio.

Tak, jeśli żaden gotowy model nie spełni oczekiwań, możemy wykonać projekt indywidualny po konsultacji z projektantką marki.