OO nas

W dniu swojego ślubu każda panna młoda chce poczuć się najpiękniejszą :) W swoim stylu, wygodnie i z klasą. Jedne Panie pragną romantyzmu i lekkości, inne marzą o falbanach, błysku i elegancji w stylu glamour ... Pamiętając o tym, w naszym Atelier projektujemy i wykonujemy niepowtarzalne suknie ślubne. Co roku tworzymy kolekcję kilkudziesięciu gotowych modeli zgodnych z najnowszymi trendami. Fasony są zróżnicowane i prezentują różne style.
Przykładamy dużą wagę do wyboru tkanin, tak aby były piękne, ale też delikatne w dotyku i wygodne. Suknie z naszych kolekcji charakteryzują się, co często podkreślają nasze klientki, niezwykłą lekkością. Ważna jest dla nas także jakość wykonania. Większość z naszych sukien jest wykańczana ręcznie.
 Oprócz kolekcji autorskiej Maria i Magdalena, mamy także w naszym Atelier suknie znanej marki Papilio słynącej z wysokiej jakości i niepowtarzalnego wzornictwa.
Jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany i modyfikacje. Chętnie szyjemy projekty indywidualne, zmieniamy suknie, dodajemy lub odejmujemy detale, łączymy elementy różnych modeli, tak by były spełnieniem marzeń o  najpiękniejszej sukni ślubnej.

Posiadamy również szeroki wybór dodatków uzupełniających ślubne stylizacje: welony, bolerka, okrycia wierzchnie, stroiki i biżuterię.
Zapraszamy do naszego Atelier. Jeśli to możliwe prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty.