Nasze usługi

wybór sukni maria i magdalena toruń

Wybór sukni z kolekcji Maria i Magdalena

W Atelier możesz przymierzyć i zamówić suknie z naszych kolekcji. Mamy modele o różnych fasonach i stylach. Każdy etap tworzenia kolekcji, od projektu po autorskie elementy wykończenia odbywa się lokalnie. Suknie szyte są z najwyższej jakości tkanin i koronek, większość detali przyszywana jest ręcznie.

Zamówione suknie szyte są na wymiar dzięki czemu leżą idealnie i uwzględniają niepowtarzalność Twojej figury.
Zamawiając suknię ślubną otrzymujesz nasze fachowe doradztwo, pomoc przy wyborze dodatków a także bezpłatne poprawki i dopasowania. Na każdym etapie realizacji zamówienia czuwamy nad tym, aby suknia była spełnieniem Twoich marzeń.

Modyfikacje indywidualne

Tym co nas wyróżnia jest możliwość wprowadzania zmian w naszych modelach.

Podoba Ci się jakaś suknia, ale chciałabyś zmienić tkaninę, krój rękawa lub głębokość dekoltu?  A może chciałabyś połączyć górę z jednej sukni z dołem z drugiej? Dla nas to żaden problem. Specjalizujemy się w personalizacji naszych modeli i mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie. 

Chętnie Ci doradzimy i w miarę możliwości pokażemy, jak będzie finalnie wyglądać Twoja suknia po wprowadzeniu zmian. Na każdym etapie realizacji zamówienia będziemy czuwać nad tym, aby efekt końcowy był dokładnie taki, o jaki Ci chodziło.

atelier magda i magdalena toruń
projekt własny

Projekt własny

Jeżeli zawsze chciałaś, aby Twoja suknia ślubna była jedyna i niepowtarzalna, zapraszamy Cię do nas.

W naszym Atelier zrealizujemy dla Ciebie Twój projekt własny. Na spotkaniu z projektantką ustalisz wszystkie szczegóły, wybierzesz tkaniny i elementy wykończenia. Pomożemy Ci przeobrazić Twoje marzenie w gotową suknię ślubną.

Na każdym etapie realizacji możesz liczyć na naszą pomoc i zrozumienie. Możesz także zaprojektować dodatki do swojej ślubnej kreacji tak, by całość stanowiła spójny, zachwycający look.